doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s arslan Mega Halı

Samsun’da Uyuşturucuya Geçit Yok!

samsun-uyusturucu-27-hazıran
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Uyuşturucuya Geçit Yok! Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında vatandaşlara bilgilendirici broşür dağıtıp, ‘Uyuma Projesi” tanıttı ve narko-nokta faaliyeti gerçekleştirildi

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, “26Haziran Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığıyla Mücadele Günü” kapsamında vatandaşları bilgilendirdi, broşür dağıtarak uyarılarda bulundu.

samsun uyusturucu 27 haziran1 1 Foto Galeri samsun uyusturucu 27 haziran1 2 Foto Galeri

 

“MÜCADELEDE KARARLIYIZ”
Samsun Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ” Uyuşturucu ile mücadelede kararlıyız. Hem bugünümüzü hem de geleceğimizi tehdit eden zehir tacirlerine geçit vermeyeceğiz. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince madde kullanımının zararlarını anlatmak ve uyuşturucu ile mücadeleye vatandaş desteğinin alınması amacıyla “26 Haziran Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığıyla Mücadele Günü” etkinlikleri kapsamında halkımızın yoğun olarak bulunduğu yerlerde ‘Uyuma Projesi” tanıtılıp, broşür dağıtılarak Narko-Nokta faaliyeti gerçekleştirilmiştir. Yapılan faaliyetler neticesinde toplam bin 120 vatandaşımıza ulaşılarak farkındalık oluşturulmuştur” dedi.

samsun uyusturucu 27 haziran23 Foto Galeri

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir