doğa calven duru
       
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Ucuz Şekere Rağbet

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Ucuz Şekere Rağbet Samsun’da Kurban Bayramı alışverişine çıkan vatandaşlar, şekerlemelere yoğun ilgi gösterdi

Kurban Bayramı öncesi gencinden yaşlısına herkesi bayram alışverişi telaşı sardı. Alışverişe çıkan vatandaşlar, bayramların vazgeçilmezi olan şekerlemelere ilgi gösterdi.

33 Foto Galeri11 Foto Galeri

TEZGAHLAR DONATILDI
Samsunlular vatandaşlar, alışveriş telaşına düştü ve tezgahlarını türlü türlü şeker ve çikolata ile donatan dükkanların yolunu tuttu.

22 Foto Galeriyasin kuloglu Foto Galeri

ŞEKER TADINDA BAYRAM…
Şekerlerin 5-30 TL, çikolataların 7- 80 TL arasında satışa sunulduğunu belirten esnaf Yasin Kuloğlu, satışlarının iyi gittiğini söyledi. Her bütçeye uygun bayram şekeri bulunabildiğini belirten Kuloğlu, “Pandeminin azalmasından sonra satışlarımızda ufak bir artış oldu. Geçen bayram ve bu bayram arasındaki fark ortada. Bu bayram yoğun geçiyor. Talepler de arttı. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

senol semsi Foto Galeri

 

HAREKETLİLİK VAR
Geçen seneye oranla hareketliliğin arttığını belirten esnaf Şenol Şemsi, “Geçen seneye göre tabi ki bir hareketlilik var. Şeker ve çikolatalarımız satılıyor. Son bayramlarımızı iyi bir şekilde yaşamadık. Bunun üzüntüsü herkeste var. Bu bayram biraz daha farklı olacak” diye konuştu.

onur ali tozlu Foto Galeri

ESKİYE GÖRE DAHA İYİ
“İnşallah çok daha iyi günlerimiz olacak” diyen esnaf Onur Ali Tozlu ise, “İnsanlar cıvıl cıvıl. Mutluyuz diyebiliriz. İşlerimizde hareketlenmeler var. Aman aman bir satışımız yok ama önceki bayramlara göre daha iyiyiz “dedi.

semanur soylevi Foto Galeri

 

KAPANMA OLMASIN
Vatandaşlardan Semanur Söylevi, “Bayramlarımız çok neşeli geçerken pandemi nedeniyle biraz buruk yaşıyoruz. Vatandaşlar bayramı özlemiş bence. Herkese mutlu, sağlıklı, huzurlu ,kapanmaların olmadığı nice bayramlar diliyorum” diye konuştu.

Gulhanim Karaguzel Foto Galeri

ÇOK HEYECANLIYIM
Torunları için hazırlık yaptığını kaydeden Gülhanım Karagüzel de, “Çok heyecanlıyım. Uzun bir zaman sonra hepsini bir arada göreceğim. Allah herkesi bu zor pandemi süreci sonrası sevdiklerine kavuştursun. Gelecek kurban bayramımız herkese mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

murat akca Foto Galeri

 

 

KURALLARA UYALIM
Aşı olan herkesin rahat bir bayram geçirmesini temenni ettiklerini ifade eden Murat Akça da şunları söyledi: “Tek sıkıntımız insanların maske ve mesafe kuralına dikkat etmemesi. Bayram dönüşü vakalar artmadan günlük hayatımıza dönmeyi temenni ediyoruz. Tüm Samsun halkına ve sevdiklerime iyi bayramlar dileklerimi iletiyorum” dedi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir