doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Türk Güreşi Zirvesi!

samsunda-turk-guresi-zirvesi
Daha Fazla Göster

Samsun’da Türk Güreşi Zirvesi! Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Samsun ziyaretleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Kasapoğlu güreş için Samsun’da adeta seferberlik ilan ettiklerini belirterek, “Samsun ilimizden yeni Yaşar Doğu’lar, yeni Mustafa Dağıstanlı’lar yetiştirmek için kolları sıvadık” dedi.

İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ile bir araya gelen Başkan Musa Aydın, Samsun’da güreşin geldiği son durumu değerlendirdi. Kasapoğlu güreş için Samsun’da adeta seferberlik ilan ettiklerini belirterek, “Samsun ilimizden yeni Yaşar Doğu’lar, yeni Mustafa Dağıstanlı’lar yetiştirmek için kolları sıvadık. Tüm gücümüzle Türk güreşi için çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Musa Aydın da Samsun’da Türk güreşi için yapılan çalışmaları büyük bir mutlulukla takip ettiğini söyleyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Milli güreşçilerden Fatih Başköy, Samsun’da düzenlenen düğünle evlendi. Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Başköy’ün düğününe katılarak genç çifte mutluluklar diledi.

AW408733 03 Samsunspor

AW408733 01 1 Samsunspor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir