Samsun'da Tural Ve Arıcan Ailelerinin Mutlu Günü Samsun'da iş insanı Abdurrahman Tural ile muhasebeci Ebru Arıcan, düzenlenen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi

Samsun'da Canik Hasköy Merkez Cami İmamı Zeynel Tural-Ayşe Tural çiftinin oğulları Dur-Al Tanzim Satış Mağazaları'nın sahibi Abdurrahman Tural ve emekli Fikret Arıcan-Hatun Arıcan çiftinin kızları muhasebeci Ebru Arıcan, düzenlenen düğün töreniyle dünyaevine girdi. 

HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİLER

İlkadım İlçesi Pamira Best Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen düğün töreninde genç çiftin nikah şahitliğini Abdurrahman Tural'ın ortağı Uğur Gündüz ile Ebru Arıcan'ın dayısı Bilent Baş yaptı. 

Samsun'da Geleneksel 'Yeşilay Bisiklet Turu' Düzenlendi Samsun'da Geleneksel 'Yeşilay Bisiklet Turu' Düzenlendi

İLAHİLER OKUNDU, DUALAR EDİLDİ 

Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde ilahiler okundu ve dualar edildi.  Yemek ve tatlı ikramının bulunduğu törende okunan duaların ardından genç çift tebrikleri kabul etti. 

TEŞEKKÜR ETTİLER 

Genç çift, bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmayıp, mutluluklarına ortak olan  aile yakınları ve davetlilere teşekkür etti. Tören sonunda ise genç çift davul zurna eşliğinde davetlilerle birlikte eğlendi. 

Dilber BAHADIR 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.