doğa yataks cemre
5s akın Mega Halı

Samsun’da Tüm Uğraşlara Rağmen Kurtarılamadı

Samsun'da Tüm Uğraşlara Rağmen Kurtarılamadı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Tüm Uğraşlara Rağmen Kurtarılamadı Samsun’da köpeklerin saldırısına uğrayan karaca yaralandı. Yaralı karacanın yardımına koşan jandarma ve vatandaşlar, karacayı kurtarmaya çalışmak için sefer oldular fakat yaralı karaca tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Avdan Mahallesi Soğanlı mevkisinde dün akşam meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, mahalle sakinlerinden Gökhan Selim (32) ve akrabası Enver Şahin (34) köpeklerin saldırdığı karacayı yaralı halde bulup jandarmaya haber verdiler.

AW320598 02 scaled Foto Galeri

İlkadım İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri kısa sürede olay yerine giderek yaralı karacıyı kurtarmak için Gökhan Selim ve Enver Şahin’in de yardımıyla patika yoldan ana yola yaklaşık 200 metre taşıyarak jandarma aracının yanına getirdiler.

AW320598 03 scaled Foto Galeri

Bu sırada karacanın solunu ve kalbi aniden durdu. Gökhan Selim ve Enver Şahin kalbi duran karacaya suni teneffüs ve kalp masajı yaptılar. Ancak karaca yapılan mücadeleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Karacanın ölümü üzerine büyük üzüntü yaşayan Gökhan Selim ve Enver Şahin, ” Gündüz gezerken gördük. Sonra köpekler saldırmış ve yaralı bulduk. Teravisi için jandarmadan yandım istedik. Kalbi durdu. Suni teneffüs ve kalp masajı yaptık kurtaramadık” dediler.

AW320598 08 scaled Foto Galeri

AW320598 09 scaled Foto Galeri
 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir