doğa calven duru
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Tiyatrocular Örgütlendi, Kooperatif Güç Kattı

Samsun'da Tiyatrocular Örgütlendi, Kooperatif Güç Kattı
Daha Fazla Göster

Samsun’da Tiyatrocular Örgütlendi, Kooperatif Güç Kattı Samsun merkezli 7 tiyatro şirketinin oluşumu ile kurulan Sınırlı Sorumlu Karadeniz Tiyatro Sosyal Kalkınma ve İşletme Kooperatifi, sanatçılara güç kattı

WhatsApp Image 2021 09 08 at 13.23.25 1 Samsun

Samsun merkezli 7 tiyatro şirketinin oluşumu ile kurulan Sınırlı Sorumlu Karadeniz Tiyatro Sosyal Kalkınma ve İşletme Kooperatifi, 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.

WhatsApp Image 2021 09 08 at 13.23.25 2 Samsun

GÜCÜNE GÜÇ KATTI
Kooperatife yeni katılım sağlayan Küçükeller Genç Sahne’nin de gücünü katarak, önümüzdeki sezon sosyal ve girişimsel birçok projeye imza atmaya hazırlanan Karadeniz Tiyatro Kooperatifinin Genel Kurulu sonucunda Yönetim Kurulu Başkanlığına Hakan Alkan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Atilla Özgen, Yönetim Kurulu Üyeliğine Cem Kaynar, Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine Ersin Özdemir, Fatoş İpekdal Özbenli, Mesut Budak, Denetim Kurulu Üyeliklerine Tufan Ünlü, Ferdi Ak, Denetim Kurulu Yedek Üyeliklerine Derya Kılıç, Mete Özmen seçildi.

WhatsApp Image 2021 09 08 at 13.23.25 Samsun

ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Seçim sonunda konuşma yapan ve Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Hakan Alkan yaptığı konuşmada “Pandemi bize örgütlenme, birlikte olmak kollektif hareket etmek anlamında çok şey öğretti. Kısa, orta ve uzun vadeli projelerimizi de hayata geçirmek için ortaklarımız ve profesyonel çalışma grupları ile çalışmalarımızı başlattık. Birlikte , sanat ile, tiyatro ile güzel günlere” dedi.

WhatsApp Image 2021 09 08 at 13.23.24 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir