doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Tezgahlarda Hafta Sonu Bereketi! İşte Balık Fiyatlarında Son Durum

samsun-balik-fiyatlarinda-son-durum
Daha Fazla Göster

Samsun’da Tezgahlarda Hafta Sonu Bereketi! İşte Balık Fiyatlarında Son Durum Samsun’da tezgahlarda çeşit çeşit balık yer alırken, barbunun, istavritin, çinekopun bolluğu balıkçıların yüzlerini güldürdü

Samsun’da havaların soğumasıyla birlikte tezgahlardaki balık çeşitliliği arttı. Barbun, istavrit ve çinekop sevenlerini mutlu etti.

WhatsApp Image 2021 10 03 at 14.54.04 1 Ana Manşet

TEZGAHLAR GÜZELLEŞMİŞ

Samsun’da hafta sonu balıkçı tezgahlarında yaşanan bolluk vatandaşların yüzünü güldürdü. Tezgahlar, çinekop, istavrit, kınalı barbun, levrek, kefal, lüfer ve az da olsa kendini gösteren yerli hamsi ile doldu taştı. Tezgahlarda yaşanan bolluğa rağmen fiyatları yüksek bulduğunu belirten vatandaşlar, “Fiyatlar biraz yüksek, ama elbette düşecektir. Tezgahlar güzelleşmiş, ağzımız tatlanacak” dedi. Balıkçılar ise, hava sıcaklarının azalmasıyla birlikte, fiyatların düşeceğini söyledi.

WhatsApp Image 2021 10 03 at 14.54.03 Ana Manşet

YÜZÜNÜ GÖSTERDİ

Çinekop kilosu 30 TL’den, istavrit kilosu 10 TL’den, kınalı barbun kilosu 10 TL’den, çupra kilosu 3O TL’den, kınalı barbun kilosu 30 TL’den, levrek kilosu 10 TL’den, kefal kilosu 15 TL’den, lüfer kilosu 30 TL’den ve az da olsa kendini gösteren yerli hamsi ise kilosu 20 TL’den satışa sunuldu.

Ethem Ozan ŞAHİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir