doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Test Sonucunu Beklemedi! Olanlar Oldu…

samsunda-test-sonucunu-beklemedı-olanlar-oldu
Daha Fazla Göster

Samsun’da Test Sonucunu Beklemedi! Olanlar Oldu… Samsun’da koronavirüs testi yaptırdıktan sonra İstanbul’a gitmek için otobüse binen bir kişi denetim noktasında yakalandı

Samsun’da koronavirüs testi yaptırdıktan sonra otobüs ile İstanbul’a gitmek için yola çıkan vatandaş, koronavirüse yakalandığını denetim noktasında öğrendi. Otobüsten indirilen vatandaş, karantinaya alındı.

samsunda test sonucunu beklemeden yola cikinca olanlar oldu 1 Ana Manşet

İddiaya göre Samsun’un Terme ilçesinden İstanbul’a gitmek için yola çıkan 31 yaşındaki Mehmet Volkan A., terminal dışında otobüse bindi. Sağlık ekiplerince Mehmet Volkan A.’nın önceki gün yaptırdığı koronavirüs test sonucunun pozitif olduğu belirlendi. Mehmet Volkan A.’nın içinde bulunduğu yolcu otobüsü Çorum- Samsun Karayolu üzerinde bulunan denetim noktasında polis ekipleri tarafından durduruldu.

samsunda test sonucunu beklemeden yola cikinca olanlar oldu 2 Ana Manşet

Yapılan kontrollerde korona virüs test sonucunu beklemeden otobüse bindiği anlaşılan Mehmet Volkan A., sağlık ekipleri tarafından Sağlık Müdürlüğü karantinaya alınmak üzere aracına bindirildi.

HERKESİ TEHLİKEYE ATTI
Otobüste bulunan diğer yolcuların da kendilerini izole etmek için evlerine gönderilecekleri öğrenildi. Otobüs sürücüsüne ise terminal dışından yolcu aldığı gerekçesi ile cezai işlem uygulandı.

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir