Uzman Anahtar hrsagency cemre
 
5s dikey çarsan bilgi

Samsun’da Terör Operasyonu! Yeni Gelişme

featured

Samsun’da Terör Operasyonu! Yeni Gelişme  Samsun’da polisin düzenlediği DEAŞ operasyonda gözatına alınan ve işlemleri tamamlanan Irak uyruklu iki kişinin sınır dışı edilmesine karar verildi

Samsun’da düzenlenen DEAŞ operasyonunda gözaltına alınan ve hakkında sınır dışı karar verilen 2 Irak uyruklu sınır dışı edilmek üzere Ankara Geri Gönderme Merkezi’ne gönderildi. Operasyonda yakalanan 10 kişiden 8’i de geçtiğimiz günlerde sınır dışı edilmişti.

Samsunda Teror Operasyonu Yeni Gelisme11 Ana Manşet

İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ile İstihbarat Şubesi ekiplerince kentte belirlenen adreslere 2 Kasım sabahı düzenlenen operasyonda, Irak’ta bulundukları dönemlerde DEAŞ bünyesinde faaliyet yürüttüklerine yönelik bilgi bulunan ve Samsun’da yaşadıkları tespit edilen 10 Irak uyruklu zanlıyı gözaltına aldı. Savcılık talimatıyla sınır dışı edilmesine karar verilen şüphelilerden 8’i sınır dışı işlemleri için Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şubesi ekiplerine teslim edildi. 8 kişi geçtiğimiz günlerde sınır dışı edilirken işlemleri devam eden 2 Irak uyruklu şüpheli ise sınır dışı edilmek üzere Ankara Geri Gönderme Merkezi’ne gönderildi.

Hakan AKGÜN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.