doğa calven cemre
5s akın bilgi

Samsun’da Terme Yalnız Bırakmadı! Ücretsiz Yararlandılar

samsun-terme-27-haziran
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Terme Yalnız Bırakmadı! Ücretsiz Yararlandılar Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) giren öğrencileri yalnız bırakmadı

Terme Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrenciler için Terme’de bulunan sınav merkezlerine ücretsiz servis sağladı.

samsun terme sinav 27 haziran 1 Foto Galeri samsun terme sinav 27 haziran 2 Foto Galeri

ÜCRETSİZ SERVİS VE İKRAMLAR
Terme Belediyesi, yaklaşık 4 bin adayın üniversiteli olmak için ter döktüğü Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) tüm oturumlarında ilçedeki öğrencilerin yanında oldu. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Termeli üniversite adayları, ilçe içindeki ve ilçe dışındaki sınav merkezlerine ücretsiz servisler ile ulaştırıldı. Belediye ekipleri, sınavın yapıldığı iki gün boyunca sınava giren öğrenciler ve velileri için sınav merkezlerinin önlerinde kurulan stantlarla ikramlarda bulundu.

samsun terme sinav 27 haziran 4 Foto Galeri

BAŞKAN KILIÇ MORAL VERDİ
Sınav merkezlerini tek tek ziyaret ederek üniversite adaylarına başarılar dileyen Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Üniversite sınavına giren tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin güzel sonuçlar alacağına yürekten inanıyorum. Bu süreçte çocuklarımıza destek olan velilerimizin ve öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını almasını temenni ediyorum” dedi.

samsun terme sinav 27 haziran 3 Foto Galeri

ZABITA EKİPLERİ İMDADA YETİŞTİ
Terme Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, YKS’ye yetişmeye çalışan öğrencilerin yardımına koştu. Belirli bölgelerde teyakkuzda bekleyen ekipler, geç kalan ve evrak unutan öğrencileri tespit ederek sınava yetiştirdi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir