doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Tepki Ses Getirdi!

samsunda-tepki-ses-getirdi-0911
Daha Fazla Göster

Samsun’da Tepki Ses Getirdi! Samsun’un Kavak İlçesi Bekdemir Mahallesi’nde kavşak yol talebi olan projenin reddedilmesini protesto ederek, yetkililere seslenen yöre halkının çabası ses getirdi

Samsun’un Kavak İlçesi Bekdemir Mahallesi’nde kazalara neden olduğu gerekçesiyle, önceki ay eylem yaparak yetkililere seslenen mahallelinin çağrısı ses getirdi.

WhatsApp Image 2021 11 09 at 19.49.44 Ana Manşet

İSTEKLERİ YERİNE GELDİ

Bekdemir Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, kazalara neden olduğu gerekçesiyle, kavşak yol taleplerinin geri çevrilmesi üzerine Karayolları Bölge Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e tepki gösterdiği eylem sonrası yetkililer harekete geçerek mahallelinin isteğini yerine getirdi. İyi haberi Bekdemir Köyü Dernek Başkanı ve Bekdemirliler Kooperatif Başkanı Sayit Esen, duyurdu.

WhatsApp Image 2021 11 09 at 19.49.10 1 Ana Manşet

İNCELEME YAPTILAR

Eylemden kısa süre sonra Karayolları 7. Bölge Müdürü Rifat Silov, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcağolu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır, Bekdemir Mahallesi Muhtarı Şaban Avcı, Aşağı Bekdemir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ünal Kuş ile birlikte kavşak yol taleplerinin olduğu bölgede inceleme yaptı. Aradan geçen kısa zaman sonra iyi haberi sosyal medya hesabından duyuran Bekdemir Köyü Dernek Başkanı ve Bekdemirliler Kooperatif Başkanı Sayit Esen, “Köyümüzün kavşak çalışması bitirildi. Bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah. Mahallemize ve herkese hayırlı olsun” dedi.

WhatsApp Image 2021 11 09 at 19.49.10 Ana Manşet

Hakan AKGÜN

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir