doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Teknoloji Festivali Esnafa Da Yarayacak

Samsun'da Teknoloji Festivali Esnafa Da Yarayacak43
Daha Fazla Göster

Samsun’da Teknoloji Festivali Esnafa Da Yarayacak Samsun’da esnaf odaları başkanları Türkiye’nin teknoloji buluşması TEKNOFEST’in esnafa can suyu olacağını belirtti

28 tekno esnaf 1 Ana Manşet

Samsun Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler Samsun Lokantacılar Odası Başkanı İsmail Balcı ile Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, TEKNOFEST 2022’nin şehre büyük katkılar vereceğini söyledi.

28 tekno esnaf 2 Ana Manşet

Türkiye’de havacılığın ve bilimin gelişmesi için erçekleştirilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ında büyük önem verdiği organizasyonlardan biri olan TEKNOFEST 2022 önümüzdeki yıl Samsun’da yapılacak. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan esnaf oda başkanları memnuniyet duyduklarını söyledi.

eyub guler Ana Manşet

SAMSUN ÖNEMLİ BİR İL
SESOB Başkanı Güler, “Gençlerin milli teknoloji üretme ve geliştirmeye ilgilerinin artırılmasının hedeflendiği festival TEKNOFEST, önümüzdeki yıl Samsunumuzda düzenlenecek. Bu kararı çok kıymetli buluyorum. Bu etkinlik sayesinde, şehrimizde de bir hareketlilik olacak önemli isimler ve ziyaretçiler gelecek. Ekonomiye bir katkısı olacak. Koronavirüs salgınından dolayı zor günler geçiren esnafımıza büyük katkı verecek. Samsun bölgemizin önemli bir ili. Böylesine büyük bir organizasyonda ev sahipliği yapmamız için emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

metin sinecek Ana Manşet

KATMA DEĞERDE BULUNACAK
TEKNOFEST’in Samsun’da yapılması çok önemli” diyen Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, “Ülkemizin diğer şehirleri ve başka ülkeler güzide şehrimizi tanıyacak. Ekonomiye de büyük katkıları olacak. Şehrimize gelen ziyaretçilerimiz esnafımız ve bütün kesimlere katma değerde bulunacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ismail balci Ana Manşet

SON DERECE MEMNUN EDİCİ
Samsun Lokantacılar Odası Başkanı İsmail Balcı, “TEKNOFEST 2022’nin Samsun’da yapılacak olmasından gurur duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Şehrimizin buna layık görülmüş olması bizi son derece memnun ediyor. Samsun’da esnaf ve her kesim bu durumdan istifade edecek. Mutlu eden bir durum. Samsun’da bu ve buna benzer organizasyonlar yapılırsa o denli katkı sağlar. İnşallah önümüzdeki sene pandemi biter de katkısı daha çok olur. Artık pandemiyi düşünmek istemiyoruz. Bu yüzden aşılama çalışmaları da çok önemli.”

Dilber BAHADIR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir