doğa calven duru
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Tatilcilerin Dönüş Telaşı! Otogar Tıklım Tıklım

Samsun'da Tatilcilerin Dönüş Telaşı! Otogar Tıklım Tıklım
Daha Fazla Göster

Samsun’da Tatilcilerin Dönüş Telaşı! Otogar Tıklım Tıklım Kurban Bayramı tatilini Samsun’da geçiren ve dönüşe geçen vatandaşlar, Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde yoğunluk oluşturdu

Kurban Bayramı tatilini hafta sonuyla birleştirerek Samsun’a gelen tatilcilerin eve dönüşü başladı. Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde yoğunluk yaşanırken, otobüs firmalarının ek seferlerine rağmen biletlerin tükendiği öğrenildi.

BİLETLER TÜKENDİ

Bu sabah saatlerinden itibaren Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde yaşanan yoğunluk, akşam saatlerinde de devam etti. Yoğun araç trafiğinin yaşandığı otogardaki park alanlarında boş yer kalmazken, tam kapasite çalışan ve ek sefer düzenleyen otobüs firmaları, vatandaşların bilet taleplerine yetişmekte güçlük yaşadı.

YETKİLİLER UYARDI

Otogarlarda ve karayollarında yaşanan yoğunluğun yarın akşam saatlerine kadar devam edileceği tahmin edilirken, yetkililer şahsi araçlarıyla yola çıkan vatandaşları da olası trafik kazalarına karşı uyardı. Yetkililer, vatandaşlara, uykusuz yola çıkmamaları ve trafik kullarına uymaları konusunda çağrıda bulundu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir