Samsun’da Takdir Toplayan Hareket!

samsunda-takdir-toplayan-hareket
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Takdir Toplayan Hareket! Samsun’un Çarşamba ilçesinde Damlataş İlk ve Ortaokulu önündeki yolda meydana gelen olayda, okul binasında asılı halde bulunan ve rüzgarın etkisiyle yere düşen Türk bayrağını, yoldan tesadüfen geçen 20 yaşındaki Erkan Geyik’in örnek bir davranış göstererek yerden kaldırması takdir topladı.

AW331200 02 Ana Manşet

Çarşamba ilçesinde Damlataş İlk ve Ortaokulu önündeki yolda arabasıyla seyir halinde ilerlediği sırada okul binasında asılı bayrağın yerde olduğunu fark eden Erkan Geyik, geri dönerek arabasını durdurdu. Resmi tatil olması nedeniyle kapalı durumda olan okulun bahçesine girerek Türk bayrağını yerden kaldıran daha sonrada katlayıp öperek pencere kenarına koyan gencin örnek hareketleri okulun güvenlik kameralarına yansıdı.

Yaşanan gelişme üzerine Damlataş İlk ve Ortaokulu Müdürü Şuayip Eren’i ve örnek davranışıyla takdir toplayan Erkan Geyik’i makamında misafir eden Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, bu olay karşısında kayıtsız kalmayarak büyük bir duyarlılık gösteren Erkan Geyik’e plaket takdim ederek, tebriklerini sundu.

AW331200 01 Ana Manşet

AW331200 03 Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir