doğa yataks duru
       
5s izosam Mega Halı

Samsun’da Tahribat Gözler Önüne Serildi! İYİ Parti’den Büyükşehir’e Tepki

Tahribatı Yerinde İnceledi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Tahribat Gözler Önüne Serildi! İYİ Parti’den Büyükşehir’e Tepki  İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Kavak İlçesi Bekdemir Mahallesi’nde kurulan taşocaklarının, doğaya verdiği tahribatı yerinde inceledi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ve beraberindeki heyet Kavak İlçesi Bekdemir Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan taşocaklarının doğaya verdiği tahribatı yerinde inceleyerek, mahalle sakinlerini dinledi.

WhatsApp Image 2021 07 18 at 19.21.01 1 Ana Manşet

‘DOĞAYI KORUYACAĞIZ’

Mahallelinin sorunlarını dinleyen Başkan Aksoy, “Vatandaşlarımıza her daim yanlarında olduğumuzun sözünü verdik. Çocuklarımıza emanet doğamız sonuna kadar layık olduğu şekilde korunacaktır” dedi.

WhatsApp Image 2021 07 18 at 19.21.01 3 Ana Manşet

HER DAİM YANLARINDAYIZ

Başkan Aksoy, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında, “İl Yöneticilerim ve Kavak İlçe Başkanım Ali Demirhan ile birlikte Kavak Bekdemir Mahallesi’ndeki taşocaklarının, doğaya verdiği tahribatı yerinde görmek ve vatandaşların şikayetlerini dinlemek için köyümüzü ziyaret ettik. Vatandaşlarımıza her daim yanlarında olduğumuzun sözünü verdik. Sandık gelecek İYİ Parti iktidar olacak, çocuklarımıza emanet doğamız sonuna kadar layık olduğu şekilde korunacaktır” ifadelerini kullandı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir