Samsun’da ‘Star Wars’ Çılgınlığı… Belediyelerden gülümseten kutlama

Samsun'da 'Star Wars' Çılgınlığı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da ‘Star Wars’ Çılgınlığı…Belediyelerden gülümseten kutlama Samsun’da Atakum ve Canik Belediyesi, sosyal medya hesaplarından Dünya Star Wars Günü’nü tebessüm ettiren paylaşımlarla kutladı.

 

Samsun’da Atakum ve Canik Belediyesi, ‘Dünya Star Wars Günü’nü mizahi bir biçimde kutladı. Gülümseten paylaşımlar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

ATAKUM’UN YÜKSELİŞİ İÇİN GÖREVDE
Atakum Belediyesi’nin ünlü film serisi Star Wars’ın (Yıldız Savaşları) anıldığı Dünya Star Wars Günü dolayısıyla hazırladığı sosyal medya paylaşımında Millennium Falcon gemisi Atakum semalarında ‘stormtrooper’lar ise boş sokaklarda yürüdü. Belediye paylaşımının sonuna ” CR90 Corvette, Atakum’un yükelişi için görevinin başında Dart Vader hatırası Atakum’a yaşayacak” dedi.

cb623374 ccad 4ab9 a82a cac9e02fdb3f Ana Manşet

GALAKSİMİZE BEKLERİZ
Canik Belediyesi ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Paylaşımda “Dünya Star Wars gününüz kutlu olsun. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde sizleri de galaksimize bekleriz Atakum Belediyesi” ifadelerini kullandı. Atakum Belediyesi’nden ise “Geliriz seve seve” paylaşımı gecikmedi.

d3e8d4bd 3272 4a6e 955b 3ec9315dd7fa Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir