Vatandaştan Tepki! ‘Samsun’un Simgesini Katlettiniz’

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vatandaştan Tepki! ‘Samsun’un Simgesini Katlettiniz’ Samsun Büyükşehir Belediyesince İstiklal Caddesi’ne (Çiftlik) asfalt yol yapılmasına vatandaşlar sosyal medyadan tepki gösterdi

Samsun’da İstiklal (Çiftlik) Caddesi’nde milyonlarca lira harcanan parke taşlarının sökülerek, harcamaların heba edilmesine tepki gösteren Samsunlu vatandaşlar sosyal medyadan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e eleştirilerde bulundu.

ASFALT DÖKÜLDÜ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, yatırımı heba etmeden trafiğe açılacağını söylediği Çiftlik Caddesi’nde milyonlarca lira harcanan granit mermerleri söktürerek, asfalt döktüdü. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in İstiklal Caddesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını incelediği sırada fotoğraflanan ve kendi sosyal medyasında paylaşılan fotoğraflara tepki yağdı.

ali tinkir Ana Manşet

ÇİFTLİK CADDESİ HİÇ OLMAMIŞ!
Ali TINKIR: Bir şehrin önemli kısımlarında değişiklik yaparken yaptım oldu, bittiden ziyade. O şehrin insanlarına sorsaydınız. Hem mütevazi olurdunuz hem egoist olmazdınız. Ayrıca insanlar bu davranışdan dolayı size saygı duyardı. Hiç güzel olmamış Çiftlik Caddesi.

murat akcay Ana Manşet

KATLETTİNİZ SİMGE CADDEYİ
Murat AKÇAY: İnanılmazsınız ya! Katlettiniz Samsun’un simge olan caddesini! Tepeden tırnağa vizyonsuzluk dersi verdiniz! Nasıl biraya geldiniz çok ilginç! Ya lütfen istifa edin ya! Bir önceki dönem de aynı partiydi. Şu yapılanlara bakın RE ZA LET ! Samsun sessiz kalmamalı! CİMER’e bildirmeliyiz

hasan cilek Ana Manşet

BU KADAR REZİL OLURDU
Hasan ÇİLEK: Samsun’un tarihi caddesine döktüğünüz asfaltın estetiği, Ordu B’sinin köylere döktüğü asfalttan bile daha kötü. Bir iş ancak bu kadar rezil hale gelirdi. Tebrikler Samsun Büyükşehir Belediyesi.

tuncay erbay Ana Manşet

KAFANIZA GÖRE Mİ ?
Tuncay ERBAY: Nasıl berbat ediyorum bakın görün fotoğrafı mı paylaşıyorsunuz? Alemsiniz ya. Şehri gerçekten kafanıza göre kullanıyorsunuz. Size kızmıyorum. Size bu imkanı tanıyanlara kızıyorum. Millet iradesi dersinizde şimdi millet iradeyi size yaşadığı şehri mahvedin diye vermiyor ki.

hatice tuncer ucar Ana Manşet

BİR DE DOĞAL DİYORSUNUZ!
Hatice Tuncer UÇAR: O taşların araç yükünü kaldırmayacağı belliydi. Bunu neden yaptınız Samsun’a? Bir çok ilde sadece yayalara açık caddeler var. İyi mi oldu şimdi? Bir de zarar gören doğal taşlar yazmışsınız.

FURKAN ANIL CENGIZ Ana Manşet

LEGODAN YAPSAYDINIZ
Furkan Anıl CENGİZ: Lego’dan yapsaydık ya başkanım seneye tekrar sökerken zor olmazdı.

ali kiroglu Ana Manşet

EN SON SAGRADA GÖRDÜM
Akif KIROĞLU: Bu kadar ince işçiliği ve estetiği en son Sagrada Familia’da görmüştüm. Tek fark Sagrada Familia hala tamamlanmadı. Tebrikler Samsun Büyükşehir Belediyesi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. dilberbahadir_avatar
    1 ay önce

    bu başkanı meydanıda boyle yapar..Tez zamanda basımızdan defolur gider inşallah vizyonusuz başkan…