doğa samsun surucu kursu duru
       
5s akın bilgi

Samsun’da Şoke Eden Olay! Boynuna Falçata Dayadı Ve Sonra..

samsun-şoke-eden-olayy
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Şoke Eden Olay! Boynuna Falçata Dayadı Ve Sonra.. Samsun’da alacaklı olduğu kişiye kızıp sokak ortasında boynuna falçata dayayarak intihara kakışan kişi ikna olmayınca polisin müdahalesiyle intihardan vazgeçirildi.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Yaşardoğu Mahallesi’nde akşam meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, nakliyatçılık yapan İ.T., evinin yakında ikamet eden S.T.’ye nakliyat işi yapıp parasının bir kısmını alamadığını iddia ederek bunalıma gidip sokak ortasında falçatayı kendi boynuna dayayarak intihara kalkıştı.

samsun intihar polis 3 scaled Ana Manşet

Olay yerine çok sayıda resmi ve polis ekipleri sevk edildi. Polis İ.T.’yi sokak ortasında ikna etmek için uzun süre uğraştı. Bir türlü ikna olmayan İ.T.’ye müdahale eden polis ekipleri taşkınlığını sürdüren kişiyi biber gazı da sıkarak etkisiz hale getirip kelepçe taktı.

samsun intihar polis 1 scaled Ana Manşetsamsun intihar polis 2 scaled Ana Manşet

Polis aracına götürülen İ.T. daha önceden ayağının kırık olduğunu ileri sürerek, “Ayağım kırık” diye bağırdı ve borçlusu S.T.’ye hitaben tehditlerde bulundu. Polis aracına bindirilen İ.T., İlyasköy Polis Merkezi’ne götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir