doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Şoke Eden Hırsızlık! Cesaretin Böylesi… 

Samsun'da-Şoke-Eden-Hırsızlık!-Cesaretin-Böylesi6
Daha Fazla Göster

Samsun’da Şoke Eden Hırsızlık! Cesaretin Böylesi…  Samsun’un İlkadım İlçesi’nde henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler güpegündüz bir aracın camını kırarak hırsızlık yaptı

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde, en işlek caddelerden birinde park edilen aracın içindeki çanta, henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından çalındı.

samsunda soke eden hirsizlik cesaet 4 Ana Manşet

ARACIN CAMINI KIRDI
Çocuklarının okul ihtiyaçlarını gidermek için dışarı çıkarak araçlarını saat 14:30 sıralarında, şehir merkezinin en işlek noktalardan biri olan Fuar Caddesi’ne park eden Sevilay-Ömer Keleş ve çocukları, geri döndüklerinde büyük bir şok yaşadı. Aracın arka kelebek camı kırarak, otomobile giren hırsız ya da hırsızlar, ön koltuğun altında bulunan Sevilay Keleş’e ait ve içinde 2 bin 500 bin lira değerinde cep telefonu, 20 lira para, kimlik ve çocuk kıyafeti bulunan çantasını alıp kayıplara karıştı.

samsunda soke eden hirsizlik cesaet 5 Ana Manşet

ÇALIŞMA BAŞLATILDI
Ömer Keleş’in 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak ihbarda bulunmasının ardından, olay yerine sevk edilen polis ve Olay Yeri İnceleme ekipleri, hırsız ya da hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

samsunda soke eden hirsizlik cesaet 2 Ana Manşet

 

PARKA ATIP KAÇTILAR
Hırsız ya da hırsızlar bir süre sonra çantanın içinde bulunan çocuk kıyafetlerini Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Muzaffer Önder Parkın’daki çalılıklara atarak yine kaçarak izlerini kaybettirdi. Polis, çalılıkların arasına atılan kıyafetleri alarak parmak izi çalışması yapılmak için emniyete götürdü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Emir Dursun AKAR

samsunda soke eden hirsizlik cesaet 1 Ana Manşet

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir