Samsun'da Sokak Ortasında Kayınpederini Vurdu! Samsun'un Canik ilçesi Kuzeyyıldızı Mahallesi’nde sabah saat 05.15'te meydana gelen olayda, eşinin boşanma davası açtığı damat, kayınpederine sokak ortasında pompalı tüfekle saldırı düzenleyerek ağır yaraladı.

CANİK'TE KAYINPEDERİNE SİLAHLA SALDIRDI

Olay, Samsun'un Canik ilçesi Kuzeyyıldızı Mahallesi’nde sabah saat 05.15'te meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 çocuk annesi Derya B. şiddetli geçimsizlik yaşadığı 8 yıllık eşi Ali B.’den (25) boşanmak için bir ay önce dava açıp babasının evine döndü. Mahkeme Ali B. hakkında hem eşi hem de eşinin anne-babasının yanına bir ay süreyle yaklaşmama kararı verdi. 

Sürgün Edilen Çerkesler Samsun'da Anıldı Sürgün Edilen Çerkesler Samsun'da Anıldı

AW602531_01.jpg

KAYINPEDERİNİ TAKİP ETTİ

Kararın bitmesine 2 gün kala damat Ali B., Samsun Meyve ve Sebze Hali’nde çalışan kayınpederi İbrahim B.’yi (44) takip edip sokakta işe gitmek için arkadaşının aracını beklediği sırada pompalı tüfekle karşısına çıktı. Damat, kayınpederine pompalı tüfekle ateş edip kaçtı.

AW602531_06.jpg

"VURULDUM YETİŞ"

Kanlar içinde kalarak yaralanan 3 çocuk babası İbrahim B., arkadaşını telefonla arayarak "Vuruldum yetiş" diyerek yardım istedi.

AW602531_03.jpg

HAYATİ TEHLİKESİ BULUNUYOR

Olay polise ve sağlık ekiplerine haber verildi. Sokak ortasında yaralı olarak bulunan İbrahim B., ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralının hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.