doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey arslan Mega Halı

Samsun’da Siyasilerden 56. Yıl Mesajı! ‘Samsunspor Şehrin Markası’

samsunda-siyasilerden-56.-yil-mesaji
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Siyasilerden 56. Yıl Mesajı! ‘Samsunspor Şehrin Markası’ Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere AK Parti, CHP ve İYİ Parti milletvekilleri ve belediye başkanları Samsunspor’un 56. yıl dönümünü kutlayarak, yeni sezonda başarılar diledi.

Vali Daglidan Samsunun Vaka Durumu Hakkinda Aciklama Ana Manşet

YÜREKTEN İNANIYORUM

Samsun Valisi Doç Dr. Zülkif Dağlı: 30 Haziran 1965’te kurulduktan sonra şehrimizin en önemli değerlerinden birisi haline gelen ve taraflı tarafsız herkesin sevgisini ve saygısını kazanan, Türk futbolunun koca çınarı Samsunsporumuzun 56. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum. Samsunsporumuzun, geçtiğimiz sezon son anda elinden kaçırdığı şampiyonluğa tek yürek olan taraftarının da desteğiyle ulaşacağına ve geçmişte olduğu gibi gelecekte de hem Süper Lig’de hem de Avrupa’da yeni zaferlere imza atacağına yürekten inanıyorum.

Cigdem Karaaslandan 19 Mayis Mesaji Ana Manşet

İNANCIMIZ SONSUZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan: Tam 56 yıldır Samsunspor’un başarısı için mücadele eden bütün sporculara, teknik heyete, yöneticilere ve büyük Samsunspor taraftarlarına gönülden teşekkür ediyor, takımımızın gelecek sezonda hak ettiği Süper Lig’e çıkacağına inanıyorum. Samsunspor’umuzun Kuruluş Yıl Dönümü’nü en içten dileklerimle kutluyor, takımımıza başarılar diliyorum.

Erhan Ustadan Ataturklu Armaya Basari Dilegi Ana Manşet

İYİ Kİ VARSIN

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta: Samsunspor’umuz 56 yaşında. Şehrimizin en değerli markası olan Samsunspor, hakettiği Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerliyor. Biz arma sevdalılarına düşense şehrimize ve takımımıza inanmak. Bundan sonraki yıl dönümlerimizi Süper Lig ve Avrupa Kupaları’nda gösterdiğimiz başarılarla kutlamak dileğiyle.

Orhan KIRCALI Ana Manşet

RAHMETLE ANIYORUM

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Kırmızı-Beyaz renklerini şanlı bayrağımızdan, Siyah rengini deplasman yolculuğunda uğradığı o korkunç trafik kazasında kaybettiği canlardan alan, Atatürk’lü armasıyla Samsunspor’umuzun 56. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Bu yolculukta ebediyete uğurladığımız Samsunspor sporcularını ve sevdalılarını da saygı ve rahmetle anıyorum.

bedri yasar Ana Manşet

BAŞARILAR DİLİYORUM

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Bazı takımlar şehir ile ödeşmiştir. Samsun’da öyle. İnşallah bu sene mutlu sona ulaşırız. Yönetime, teknik ekibe, futbolculara ve Samsunspor camiasına güzel bir yıl diliyorum.

kemal zeybek 1706 Ana Manşet

HER ZAMAN YANINDAYIZ

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek: Samsunsporumuzun hak ettiği yeri mutlaka bu yıl yönetim kadrosuyla sporcularıyla ve Samsunspor sevdalılarının destekleriyle hak ettiği Süper Lig’e mutlaka çıkacaktır. Bu vesileyle Samsunspor’umuzun 56. yıl dönümünü kutluyorum.

deveci rop 1 Ana Manşet

NİCE GÜZEL YILLARA

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden birisi olan Samsunspor’umuza şimdiye dek emek veren tüm sporcularımıza, teknik heyetimize, yöneticilerimize ve büyük taraftarımıza şükranlarımı sunuyorum. Takımımızın gelecek yıl hak ettiği Süper Lig’e çıkacağına ve şampiyonluklarla gururlanacağımız nice güzel yıllar kutlayacağımıza yürekten inanıyor, takımımıza başarılar diliyorum.

samsun balkan secim 26 haziran 4 Ana Manşet

İNANCIMIZ TAM

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar: Kurulduğu günden bugüne Samsunspor’un başarısı için emek harcayan ter döken tüm sporculara, teknik heyete, yöneticilere ve takımımızı bir an olsun yalnız bırakmayan armasına ve kırmızı beyaz renklerine sevdalı Samsunspor taraftarlarına bu vesileyle gönülden teşekkür ediyor, Samsumpor’umuzun kuruluş yıldönümünü kutluyorum.

20210601 2 48561095 65692890 scaled Ana Manşet

BAŞARILAR DİLİYORUM

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül: 30 Haziran 1965’te kurulan ve şehrimizin takımı olarak marka haline gelen Samsunsporumuzun 56. yıl dönümünü canı gönülden kutluyorum. Biliyoruz ki şanlı tarihinde büyük zaferlere imza atan Samsunsporumuz yeniden dirilişi ile yine büyük zaferlere imza atacaktır. Şehrimizin markası Samsunsporumuzun ve Samsunspor sevdalısı taraftarlarımızın 56. kuruluş yıl dönümünü kutluyor yeni sezonda başarılar diliyorum.

ali kilic samsunspor Ana Manşet

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç: Geçmişten bugüne Samsunspor’un başarısı için ter döken tüm sporculara, teknik heyete, yöneticilere ve takımımızı bir an olsun yalnız bırakmayan Samsunspor taraftarlarına bu vesileyle gönülden teşekkür ediyorum. Şehrimizin markası Samsunsporumuzun ve Samsunspor sevdalısı taraftarlarımızın 56. kuruluş yıl dönümünü kutluyor yeni sezonda başarılar diliyorum.

Esra VURAL

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir