doğa area duru
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Siyasiler Düğünde Buluştu

samsunda-siyasileri-bulusturan-dugun-2008
Daha Fazla Göster

Samsun’da Siyasiler Düğünde Buluştu Samsun’da dünyaevine giren Sarper ile Rumeysa’nın nikah töreni, siyasileri biraraya getirdi

Samsun’da 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Adnan Konaş-Nazmiye Konaş çiftinin oğulları Sarper Konaş ile Turgay Yıldırım-Elif Yıldırım’ın kızları Rumeysa Yıldırım’ın nikah töreni siyasileri buluşturdu.

WhatsApp Image 2021 08 20 at 17.14.54 Ana Manşet

MUTLU ANLAR YAŞANDI

Marin Otel’de yapılan törende genç çiftin nikahını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kıydı. Mutlu anların yaşandığı törende, genç çiftin nikah şahitliklerini de eski Gençlik ve Spor Bakanı AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın ve AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu yaptı.

WhatsApp Image 2021 08 20 at 17.14.00 Ana Manşet

YALNIZ BIRAKMADILAR

Genç çift, kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere, mutluluklarına ortak oldukları için teşekkür etti. Muhteşem törene, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek, Atakum Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek’in yanı sıra siyaset, ticaret ve spor dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

WhatsApp Image 2021 08 20 at 17.15.52 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 08 20 at 17.14.07 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir