Samsun'da AK Parti İl Başkan Yardımcısı, eski İl Gençlik Kolları Başkanı ve eski milletvekili adayı Caner Göktepe ile Gül Uçar, siyaset dünyasının tanınmış isimleri ile bürokratlarının katıldığı görkemli törenle bir ömür boyu mutluluğa 'evet' dedi.

GÖRKEMLİ BİR NİKAH TÖRENİYLE HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİLER

Samsun'da AK Parti camiasının yanı sıra, çok sayıda bürokratın ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilen görkemli nikah töreninde, Necla-Yahya Göktepe'nin oğulları, AK Parti İl Başkan Yardımcısı, eski İl Gençlik Kolları Başkanı ve eski milletvekili adayı Caner Göktepe ile Serpil-Alican Uçar'ın kızları Gül Uçar, hayatlarını birleştirdi. 

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'dan istişare vurgusu:"Muhtarlar köprü görevi görüyor" Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'dan istişare vurgusu:"Muhtarlar köprü görevi görüyor"

NİKAHI TOGAR KIYDI

Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu'nda gerçekleştirilen törende genç çiftin nikahını Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar kıyarken, şahitliklerini ise; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, SAMÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, AK Parti MKYK Üyesi Kurtçan Çelebi , 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mücahit Yılmaz, eski İl Başkanları Hakan Karaduman ve Osman Çetinkaya yaptı. Genç çiftin evlilik cüzdanını takdim eden Karaaslan, bir ömür boyu mutluluk temennisinde bulundu. 

ÇOK SAYIDA İSİM KATILDI

Göktepe ve Uçar çiftinin nikahına ayrıca, AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mahsun Melikoğlu, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek,  Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, meclis üyeleri Erol Köroğlu, Aydın Karmil, Kemal Certel, Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, eski İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, eski Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, eski AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, il ve ilçe teşkilat yöneticileri, partililer ve aile yakınları katıldı.

Haydar ÖZTÜRK-Umut Can EREN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.