doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Sinop İçin Seferber Oldular

Samsun'da-Sinop-İçin-Seferber-Oldular!-11
Daha Fazla Göster

Samsun’da Sinop İçin Seferber Oldular İlkadım YAB- PA Akademi Kulüp Başkanı Ali Akyüz, selden etkilenen Sinop için su kampanyası başlattıklarını ve toplanan suların kamyonlarla yola çıktığını söyledi

Samsunda Sinop Icin Seferber Oldular 1 Samsun

KAMYONLARLA SU
Sinop’un Ayancık ilçesinde yaşanan sel felaketinin ardından harekete geçen YAB- PA Futbol Kulübü, Fatih Mahallesi Muhtarlığı, 1453 Fatih Spor ve Atakum Şehir Platformu bölgede felaketten etkilenen vatandaşlara destek olmak amacıyla su kampanyası başlattı. İlkadım YAB- PA Akademi Kulübü’nde toplanan sular minik sporcu ve vatandaşlarla  kamyonlara yüklenerek Sinop’a yola çıktı.

Samsunda Sinop Icin Seferber Oldular 2 Samsun

ALLAH YAŞATMASIN
Başkan Akyüz, “Sinop ili ve bölgesinde yaşanan selden dolayı suların çamurla karışması nedeni ile acil öncelik su ihtiyacı olduğunun bilgisini aldık. YAB- PA Futbol Kulübü, Fatih Mahallesi Muhtarlığı, 1453 Fatih Spor ve Atakum Şehir Platformu ile beraber su kampanyası başlatarak, kamyonlar ile birlikte Sinop’a suları teslim edeceğiz. Allah’ım kimseye böyle felaketler yaşatmasın ve Allah razı olsun ki böyle durumda kenetlenen kurumlarımız ve dostlarımızdan” dedi.

Samsunda Sinop Icin Seferber Oldular 3 Samsun

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir