doğa calven duru
5s izosam bilgi

Samsun’da Şehitlikte Akılalmaz Olay! Yakalandılar

samsunda-sehitlikte-akilalmaz-olay-yakalandilar
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Şehitlikte Akılalmaz Olay! Yakalandılar Samsun’un İlkadım ilçesindeki bulunan Asri Mezarlığı Şehitliği’nde meydana gelen olayda, kimliği belirsiz hırsız şehitlikteki şehit askerin kabri başındaki Türk bayrağını çaldı. Şehit askerin kabri başındaki Türk bayrağını çaldıkları iddia edilen 2 kişi polisin takibi sonucu çalıntı bayrakla birlikte yakalandılar.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesindeki bulunan Asri Mezarlığı Şehitliği’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, şehit askerlerden birinin mezarının başında bulunan Türk bayrağı kimliği belirsiz hırsız tarafından çalındı. Şehit kabirlerindeki çiçekleri sulayan görevliler bayrağın çalındığını fark edince polise şikayette bulundu. Polis olay yerinde incelemede bulunurken, mezarlık görevlileri şehit askerin mezarına çalının bayrağın yenisini astılar. 30 yaşlarında olduğu ve bir otomobille gelip bayrağı çaldıktan sonra gittiği ifade edilen hırsızın kimlik tespitine ve yakalanmasına çalışılıyor.

samsunda sehitlikte akilalmaz olay yakalandilar Ana Manşet

YAKALANDILAR

İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Bürosu ekipleri güvenlik kamerası kayıtlarından yola çıkarak bayrağı çalan hırsızların önce araç plakasını tespit etti ve ardından da bayrağı çaldıkları iddia edilen Ç.İ.(49) ve H.T.’yi (46) kısa sürede çaldıkları bayrakla birlikte yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltına alınan Ç.İ. ve H.T.’nin alkollü oldukları için bayrağı çaldıklarını söyledikleri öğrenildi. Ç.İ. ve H.T. hastanede sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Gazi Polis Merkezine teslim edildiler. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

AW351459 01 scaled Ana Manşet

AW351459 02 scaled Ana Manşet

AW351459 05 scaled Ana Manşet

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir