Samsun'da "Şehitlere Saygı Futbol Turnuvası" Başladı 1453 Fatihspor tarafından organize edilen ‘Şehitlere Saygı Futbol Turnuvası’ geniş bir katılım ile başladı.

YOĞUN KATILIM

1453 Fatihspor tarafından her yıl Ramazan ayında düzenlene Şehitlere Saygı Anma ve Vefa Futbol Turnuvası, önceki akşam oynanan maçlar ile başladı. Karşılaşmalar öncesinde mehteran takımı gösterisi düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ve şehitler için duaların edilmesinin ardından turnuvanın ilk düdüğü çaldı. Ramazan boyunca sürecek turnuvanın açılışına, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesi Başkanı Necati Yılmaz, TFF İl temsilcisi Hasan Özbulut, Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, İlkadım Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Şahin ve çok sayıda davetli katıldı.

Samsunspor Taraftarı Oylayacak! Samsunspor Taraftarı Oylayacak!

WhatsApp Image 2022-04-04 at 12.39.55.jpeg

ŞEHİTLERİMİZİ ANIYORUZ

Turnuvanın açılış programında konuşan Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Samsun Şb. Bşk. Necati Yılmaz, "Allah şehitlerimize gani gani rahmet eylesin. Eğer bu bayrak altında birlik ve kardeşlik içerisinde yaşıyorsak, şehitlerimize borçluyuz. Allah bizlere de şehitlerimizin yolundan gitmeyi, onların emanetlerine sımsıkı sarılmayı nasip etsin" dedi. 1453 Fatihspor Başkanı Tonguç Ali Anıl ise, “Uzun süredir turnuvamızı düzenliyoruz. Her Ramazan ayında burada birbirinden keyifli maçlar oynanırken, bir yandan ise şehrin dört bir yanından gelen insanlara burada birbirleri ile tanışıp arkadaşlıklar kuruyorlar. Hem de güzel vatanımızın uğruna şehit düşen tüm şehitlerimizi anıyoruz. Turnuvamıza destek olan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2022-04-04 at 12.39.55 (1).jpeg 

 WhatsApp Image 2022-04-04 at 12.39.56.jpeg

WhatsApp Image 2022-04-04 at 12.39.55 (2).jpeg