baskaynak https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
5s dikey Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Samsun’da Şehitler Unutulmadı

featured

Samsun’da Şehitler Unutulmadı Samsun Bafra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde şehit asker, öğretmen ve polislerin isimleri sınıflara verildi.

Samsun Bafra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde şehit polis, asker ve öğretmenlerin adı sınıflara verildi

AW494319 01 Ana Manşet

Okul yönetimi 2016 yılında okuldan mezun olan ve 2018 yılında Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde meydana gelen trafik kazasında şehit olan Selahattin Turan’ın anısını yaşatmak adına, Bilişim Teknolojileri Bölümü’ndeki 9 laboratuvar, 4 sınıf ve 2 öğretmenler odasına şehit asker, polis ve öğretmenlerin isimlerini verdi.

AW494319 04 Ana Manşet

Kararın ardından sınıflara şehitler Necmettin Yılmaz, Şenay Aybüke Yalçın, Eren Bülbül, Salih Ersin, Şahan Sezer, Burak Perçin, Mehmet Karatut, Burak Çeviker, Orçun Yılmaz, Anıl Erdal, Selahattin Turan, Musa Bayrak, Oktay Uçar, Tolga Pehlivan ve Mutlucan Meşeci’nin isimleri verildi.

AW494319 03 Ana Manşet

İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Temür ve beraberinde emniyet personeli ile birlikte Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek Okul Müdürü Tarık Dursun Dinçer ile birlikte şehit asker, polis ve öğretmenlerin adının verildiği Bilişim Teknolojileri Bölümünde bulunan sınıf ve laboratuvarı gezdi. Emniyet Müdürü Temur, okul yönetimine duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

AW494319 04 Ana Manşet

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.