Samsun İl Emniyet Müdürlüğü arefe günü nedeniyle Asri Mezarlığı’nda bulanan şehitliği ziyaret etti.

Samsun'da yetim çocukların yüzünü güldüren şenlik Samsun'da yetim çocukların yüzünü güldüren şenlik

SAMSUN'DA ŞEHİTLERE ZİYARET

Samsun’da şehit aileleri Kurban Bayramı arefesinde yakınlarının kabirlerini ziyaret edip şehitlerine dua etti. 

KUR'AN-I KERİM OKUNDU

Samsun Asri Mezarlığı’nda İl Emniyet Müdürlüğü’nün şehitliklere düzenlediği ziyaret sırasında Kur’an-ı Kerim okundu, dualar yapıldı.

EMİYET MÜDÜRÜ URHAL'DAN YAKIN İLGİ

Şehit Astsubay İlhan Hamlı’nın kabri başında hazır bulunan şehit annesi Bedriye Hamlı, Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal tarafından ziyaret edilerek eli öpüldü, başsağlığı dilendi. İl Emniyet Müdürü tarafından şehit mezarlarına tek tek kırmızı gül bırakıldı.

GÜVENLİK GÜÇLERİNE DUA

Emniyet Müdürü Urhal’ın şehitlik ziyareti sonrası oğlunun kabri başında duygularını paylaşan şehit annesi Bedriye Hamlı, “Şehitlerimizi ve bizi unutmayanlardan Allah razı olsun. Samsun İl Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyorum. Allah, güvenlik kuvvetlerimizin ayaklarına taş değdirmesin. Şehit vurulunca değil, unutulunca ölür. Şehitlerimizi unutmayan herkesten Allah razı olsun. 86 yaşındayım, 30 senedir bu şehitlikte her arefe her bayram bu buz gibi mermer taşının başındayım. Hiç kimseden maddi bir beklentimiz yok. Şehit ailelerinin hatırı sorulsun, şehitlerimiz hatırlansın bu bize ziyadesi ile yeter” diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.