doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Seferberlik! Örnek Dayanışma

samsunda-ornek-dayanisma-0608
Daha Fazla Göster

Samsun’da Seferberlik! Örnek Dayanışma Yangından zarar gören bölgelere topladıkları yardımları 8 üyeleriyle birlikte gönderen Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası, örnek bir dayanışma sergiledi

Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası, yangından zarar gören bölgelere ulaştırılmak üzere yapılan yardımların olduğu araçları, 8 üyesiyle birlikte uğurladı.

WhatsApp Image 2021 08 06 at 21.07.38 Ana Manşet

ARAÇLAR YOLA ÇIKTI

Türkiye bir çok bölgede orman yangınlarıyla mücadele ederken, mağduriyet yaşayan vatandaşlar için destek kampanyaları düzenleniyor. Yaşanan felakete sessiz kalmayan Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası ise, Afilli Tur’un sahibi Okan Türk ve ortakları tarafından başlatılan, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Kooperatifi Başkanı Hacı Eyüb Güler’in de destek verdiği kampanyaya sahip çıkarak, yardım malzemelerinin bulunduğu 4 aracı, 8 üyesiyle birlikte bölgeye gönderdi.

WhatsApp Image 2021 08 06 at 21.07.54 Ana Manşet

‘YARDIMA KOŞUN’

Yaşanan felakete sessiz kalamayacaklarını belirten Samsun Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Binay, “Kendi aramızda topladığımız yardımları, yangın bölgelerine uğurladık. 8 üyemizde oradaki çalışmalara yardımcı olur düşüncesiyle yola çıktı. Yardımlarımızı bizzat üyelerimiz dağıtacak. Onlara sıkı sıkı tembih ettim. ‘Söndürme çalışmaları için adam lazımsa mutlaka katılın, vatandaşların yardımına koşun’ dedim” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir