ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MEZUNLARU BULUŞTU 

Endüstri Meslek Lise Mezunları Derneği tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen "Sanatlı Mezunlar Buluşuyor" etkinliği Şehit İlhan Hamlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleştirildi.

GEÇMİŞ ANILARI YAD ETTİLER 

81 yıldır öğrenci yetiştiren okulun farklı yıllardan mezunları burada geçmiş anıları yad etti. Mezunların fotoğraflarının yer aldığı sergiyi gezdiler ve pilav dağıtımı ile birlikte yemek yediler.

"MESLEK LİSELERİ MEMLEKET MESELESİ"

Endüstri Meslek ve Teknik Liseliler Dernek Başkanı Seyit Ahmet Çay, “Samsun’un büyük iş adamlarının, organize sanayinin yüzde 85’inin burada olduğu bir günü kutluyoruz. Bu okul Samsun’un ve Türkiye’nin sanayisine yön veren bir okul. İnşallah bundan sonraki dönemlerde de öğrenci kalitemizi yükselteceğiz. Eğitim ve öğretimi biraz daha yükseltme adına biz dernek olarak buradaki öğretmenler olarak iyi bir mücadele vereceğiz. Çünkü meslek liseleri memleket meselesidir. Eğer meslek liselerimizdeki eğitim ve öğretim başarılı olmazsa Türkiye sanayisinde tüten bacalar tütmeyebilir. Bu yüzden biz de elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz” dedi.

YOĞUN KATILIM

Yoğun bir katılımın yaşandığı etkinliğe okulun mezunlarından Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, Kavak Dernekler Federasyonu Başkanı Bayram Erişgin ve Okul Müdürü Ahmet Alim de katıldı.

Samsun'da nem yüzde kaç? Samsun nem oranı 23 Haziran Pazar Samsun'da nem yüzde kaç? Samsun nem oranı 23 Haziran Pazar

HABER AJANSI: İHA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Ayşe Çolak