Uzman Anahtar https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
5s dikey izo HRS Ajans

Samsun’da Samuk’ların Gülünün Nişan Merasimi

featured

Samsun’da Samuk’ların Gülünün Nişan Merasimi Samsun’da iş insanı Tansu Samuk ile mühendis Oğuzhan Özyurt, görkemli bir törenle evlilik yolunda ilk adımı attı.

Samsun’da Özsamuk Cıvata San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin sahibi Atalay Samuk- Ayla Samuk’ın kızı Samuk İş Güvenliği Yönetim Kurulu Başkanı Tansu Samuk ile Giresun İl Emniyet Müdürlüğü’nden emekli Kıdemli Baş Polis Memuru Cevdet Özyurt- Melek Özyurt’ın oğlu Elektrik Elektronik Mühendisi Oğuzhan Özyurt, evlilik yolunda ilk adımı düzenlenen muhteşem bir törenle attı.

07 samuk haber ilan 13 Biyografi

AMCA SAMUK’TAN MUTLULUK TEMENNİSİ
Atakum İlçesi’nde Afilli Restoran’da yapılan nişan töreninde genç çiftin nişan yüzüklerini amca Cengiz Samuk taktı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluk temennisinde bulunan amca Cengiz Samuk, “Malumunuz her zaman herkese böylesine huzurlu ve mutlu bir gün nasip olmuyor. Hamd olsun evladımız var. Evladımızın mürüvvetini görüyoruz. Şükürler olsun. Çocuklarımız, el ele çıktıkları bu yolda huzurla mutlulukla inşallah uzun yıllar boyu devam ederler. Kendilerine Hz. Adem ile Hz. Havva’nın aşkını, Hz. Muhammet ile Hz. Hatice’nin aile saadetini temenni ediyorum” dedi.

07 samuk haber ilan 7 Biyografi

TAYLAN SAMUK’TAN DUYGULANDIRAN SÜRPRİZ
Törende Tansu Samuk’un kardeşi Taylan Samuk, sürpriz yaptı. Hem gitar çalıp hem de kardeşinin sevdiği şarkıları seslendiren Taylan Samuk’un sürprizi, hem Tansu Samuk’u hem de davetlileri duygulandırırken, büyük beğeni topladı.

07 samuk haber ilan 2 Biyografi

Nişan törenine Canik Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Emuce’nin yanı sıra, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, AK Parti Canik İlçe Başkan Yardımcısı Adem Çakır, iş insanları, ailesi, akrabaları ve meslektaşları katıldı. Takı töreni ve pasta kesiminin ardından gönüllerince eğlenen genç çift, bu mutlu günlerinde yanlız bırakmayan davetlilere teşekkür etti.

07 samuk haber ilan 15 Biyografi 07 samuk haber ilan 14 Biyografi 07 samuk haber ilan 12 Biyografi 07 samuk haber ilan 11 Biyografi 07 samuk haber ilan 10 Biyografi 07 samuk haber ilan 9 Biyografi 07 samuk haber ilan 6 Biyografi 07 samuk haber ilan 5 Biyografi 07 samuk haber ilan 4 Biyografi 07 samuk haber ilan 3 Biyografi 07 samuk haber ilan 1 Biyografi 07 samuk haber ilan 8 Biyografi

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.