doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da ‘Sam Fight Arena’ Rüzgarı

Samsun'da-'Sam-Fight-Arena'-Rüzgarı1
Daha Fazla Göster

Samsun’da ‘Sam Fight Arena’ Rüzgarı Tekkeköy Belediyesi’nin sponsorluğunda gerçekleşen Sam Fight Arena turnuvasında kıran kırana gerçekleşen maçlar nefesleri kesti.

Samsun halkı ve sporseverler, heyecanlı müsabakalara sahne olan muay thai gecesi ile buluştu. İran, Azerbaycan, Tayland ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden Samsun’a gelen sporcular ringde kıran kırana mücadele sergiledi. Tekkeköy Belediyesi ana sporluğunda bir Özgür Arlı organizasyonu olan gecede Samsunlular spora doydu.

Samsunda Sam Fight Arena Ruzgari 2 scaled Ana Manşet

BAŞKAN TOGAR,  TEŞEKKÜR ETTİ
Gecede bir konuşma yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Öncelikle bu organizasyona bizi ikna eden arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Milli Mücadelemizin başkenti Samsun’da sizleri ağırlamaktan gurur duyuyorum. Arkadaşlarım ilk bana bu organizasyonu yapmak için geldiklerinde bu kadar büyük bir seyirci kitlesine pek ihtimal vermiyordum. Burada emeği geçen başta federasyonumuzun çok kıymetli başkanlarına, Samsunlu seyircilerimize, protokol üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Samsunda Sam Fight Arena Ruzgari 3 Ana Manşet

 

MUHTEŞEM BİR ORGANİZASYON
Gecede konuşan Türkiye Muay-Thai Federasyonu Başkanı Hasan Yıldız, “Karadeniz’de Samsun, Trabzon bunlar önemli faaliyet yapan illerden. Tabii, Samsun sadece organizasyonda değil, milli sporcu çıkarmada, Türkiye şampiyonalarına katılımda hep aktif olan bir il. Bu düzenlenen organizasyon belki de pandemiden sonra yılın en iyi organizasyonlarında biri. Birincisini Adana’da yapmıştık. Muhteşem bir organizasyon” diye konuştu.

Samsunda Sam Fight Arena Ruzgari 4 scaled Ana Manşet

HAYALDİ GERÇEK OLDU

Gecenin organizasyonu yapan Özgür Arlı, “Müsabakalar şahane. Böyle güzel bir organizasyona biz hayalle başladık. Hayalimiz gerçek oldu ve bizim bu hayalimizi gerçekleştiren belediyelerimize ve sponsorlarımıza çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Samsunda Sam Fight Arena Ruzgari 1 scaled Ana Manşet

TÜRKİYE ŞAMPİYONLARI
Organizasyonun sunucusu Tarık Sayın ise, “Sadece Karadeniz’i baz almamak lazım. Türkiye’nin şampiyonları bu akşam ringe çıkacak. İran, Azerbaycan ve Tayland ülkelerinden gelen sporcularla karışılacaklar. Katkılarından dolayı Özgür beye, Tekkeköy Belediyesine, İlkadım Belediyesine ve tüm sponsorlara teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Sam Fıght Arena gecesinin tamamlanmasının ardından ödüller sahiplerini buldu.

YOĞUN KATILIM
İran, Azerbaycan, Tayland ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden Samsun’a gelen sporcular ringde kıran kırana mücadele ettiler. Tekkeköy Belediyesi ana sporluğunda bir Özgür Arlı organizasyonu olan geceye, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Muaythai Federasyon Başkanı Hasan Yıldız, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Uluslararası Un Sanayicileri ve Hububatçılar Birliği Avrasya ve Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Gülhan Ulusoy, Atakum Beldiye Başkanvekili Fikret Can Demir, İlkadım YABPA Spor Başkanı Ali Akyüz Fatih Spor Kulüp Başkanı Tonguç Ali Anıl, Şimşekler Taraftar Grubu, sporcular, ve futbol severler katıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir