baskaynak Doğa Okulları cemre
 
5s dikey çarsan HRS Ajans

Samsun’da Salıpazarı’na Doğalgaz

featured

Samsun’da Salıpazarı’na Doğalgaz AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bakan Dönmez’i ziyaret ederek, Salıpazarı’na doğalgazın, bakanlık gündeminde olduğunu söyledi

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Salıpazarı İlçesi’ne doğalgaz ulaştırılması için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile görüştüğünü belirterek,” Hemşerilerimizin de bu güzel hizmetten yararlanabilmeleri için çalışıyoruz “dedi.

Samsunda Salipazarina Dogalgaz1 Ana Manşet

 

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı VE Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile görüştü. Heyet görüşmede, Salıpazarı’na doğalgaz ulaştırılması konusunda Bakan Dönmez’e bilgi verdi. Çalışmaların aralıksız sürdüğünü kaydeden Milletvekili Kırcalı, “Yakakent ve Alaçam ilçelerimize doğal gaz temininden sonra Salıpazarı ilçemizdeki hemşehrilerimizin de bu güzel hizmetten yararlanabilmeleri için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bakanlığın Samsun’umuzla ilgili planlanan ve devam eden projelerini istişare ettik” dedi.

BAKAN DÖNMEZ NE DEMİŞTİ?
Bakan Dönmez, haziran ayında Samsun’a yaptığı ziyarette, ” Doğal gaz, Samsun’a 2005 yılında geldi. 17 ilçemizin 14’ü doğal gaz kullanıyor. Eksik mahalle ve sokaklar da var, onları tamamlayacağız. Asarcık’a, 2022 yılında doğal gazı vereceğiz. Salıpazarı ilçemiz de 2023 yılında kavuşacak” demişti.

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.