doğa calven cemre
       
5s akın Mega Halı

Samsun’da Sağlık Personeline Şiddet!

samsun-sıddet 17 hazıran
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Sağlık Personeline Şiddet!Samsun’da bir sağlık personeli hastanede hasta yakını tarafından yumruklu saldırıya uğrayarak yaralandı.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık personeli hastanede hasta yakını tarafından  yumruklu saldırıya uğradı. Yüzünden ve kolundan yaralanan sağlık memuru Hamza D. görev yaptığı hastanenin acil servisinde tedavi altına alındı. Hamza D.’ye 7 gün iş göremez raporu verildi.

AW348102 02 scaled Foto Galeri AW348102 08 scaled Foto Galeri

PANSUMAN YAPTIĞI SIRADA…
Olay, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin palyatif servisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, fıtık ameliyatı olan ve 3 gündür hastanede tedavi gören Ö.A.’nın (55) taburcu olmasına karar verildi. Bu sırada sağlık memuru Hamza D. (56), Ö.A.’ya pansuman yaptığı sırada Ö.A. pansuman bandının canını yaktığını ileri sürüp tepki gösterdi. Bu sırada hasta Ö.A.’nın oğlu T.A.’nın (27), sağlık memuru Hamza D.’nin yüzüne yumruk attığı iddia edildi. Yüzünden ve kolundan yaralanan sağlık memuru Hamza D. görev yaptığı hastanenin acil servisinde tedavi altına alındı. Hamza D.’ye 7 gün iş göremez raporu verildi.

AW348102 03 scaled Foto Galeri

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
T.A. ise İlyasköy Polis Merkezi ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir