Samsun'da Şafak Operasyonu! Gözaltılar Var... Samsun'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik polis ekiplerince düzenlenen 'Şafak' operasyonda 6 Irak uyruklu şüpheli gözaltına alındı

SAMSUN DEAŞ OPERASYONU

Samsun'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik sabah saatlerinde düzenlenen 'Şafak' operasyonunda 6 Irak uyruklu şüpheli polis tarafından yakalandı

SURİYE'DE FAALİYET GÖSTERMİŞLER

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde DEAŞ terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalarda geçmiş dönemlerde Irak ve Suriye'de terör örgütü içerisinde bulundukları yönünde haklarında istihbarat ve fotoğraflar tespit edilmesinin ardından harekete geçti.

İLKADIM, TEKKEKÖY VE ATAKUM'DA DEAŞ OPERASYONU

İlkadım, Tekkeköy ve Atakum ilçelerinde tespit edilen 6 Irak uyruklu şüpheli sabah saatlerinde Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekiplerince birlikte düzenlenen 'Şafak' operasyonla gözaltına alındı.

Samsun Namaz Ve Ezan Vakitleri 21 Mayıs Cumartesi Samsun Namaz Ve Ezan Vakitleri 21 Mayıs Cumartesi

6 GÖZALTI

Şüphelilerin üzerlerinde ve ikametlerinde yapılan aramalarda ise dijital malzemelere el konuldu. Gözaltına alınan 6 şüpheli işlemleri için emniyete götürüldü. 1 Irak uyruklu şüphelinin ise yakalama çalışmasının devam ettiği öğrenildi.

Hakan AKGÜN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2022-04-06 at 09.05.05.jpeg