Samsun'da Ramazan Bayramı namazı için Büyük Cami'de bir araya gelen vatandaşlar ibadetlerini yaparken, Samsun Valisi Zülkif Dağlı'da namazını kıldıktan sonra camide bulunan vatandaşlarla bayramlaştı.

En Güzel Cuma Mesajları 20 Mayıs Cuma En Güzel Cuma Mesajları 20 Mayıs Cuma

Samsun’da Ramazan Bayramı'nın birinci günü camiler bayram namazına giden vatandaşlarla doldu. Samsun Valisi Zülkif Dağlı ise bayram namazını Büyük Camide kıldı.

Samsun'da Korona virüsü kısıtlamalarından ötürü bayram namazı 2 yıllık aranın ardından, bu sabah tekrar camilerde cemaat ile kılındı. Samsun'da bayram namazı için erken saatlerde camilerde yerini alan vatandaşlar, namazını kılıp, bayram hutbesini dinledi. Cami çıkışında ise birbirleri ile bayramlaşarak, şeker ikramında bulundu.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı da bayram namazı için Büyük Cami’ye gitti. Büyük Cami'de kıldığı bayram namazı sonrası vatandaşlarla bayramlaşan Dağlı, rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ın ardından mübarek bayrama kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincinin yaşandığını belirtti.

Vali Dağlı, Ramazan Bayramı’nın Samsun'a, ülkeye ve bütün İslam alemine huzur, refah ve selamet getirmesi temennisinde bulundu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.