doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Prof. Dr. Fatih Özkan’a Önemli Görev

fatih-ozkana-onemli-gorev-2109
Daha Fazla Göster

Prof. Dr. Fatih Özkan’a Önemli Görev Samsun OMÜ Tıp Fakültesi Başhekimliği ‘ne OMÜ’nün sevilen öğretim üyelerinden Prof. Dr. Fatih Özkan getirildi.

OMÜ Başhekimlik makamında yapılan devir teslim töreninde Başhekim Prof. Dr. Türker Yardan, görevini Prof. Dr. Fatih Özkan’a teslim etti. Törene; Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal adına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep Sancak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Batuk, Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Davut Güven ve Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yasin Selçuk, hastane müdürleri, Hemşirelik Hizmetleri müdürleri ve müdür yardımcıları yer aldı.

AW423237 01 Ana Manşet

AYNI HASSASİYET VE ÖZENLE HİZMET YÜRÜTECEK

Törende konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep Sancak, Hastanenin gelişimi adına göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı eski Başhekim Prof. Dr. Türker Yardan’a teşekkür ederken, başhekimlik görevini üstlenen Prof. Dr. Fatih Özkan’a da yeni görevinde başarılar diledi. Rektör Yardımcısı Sancak, bu hassas süreçte üniversite hastanesinin yerine getirdiği sağlık hizmetlerinin her zaman olduğu gibi bundan sonra da aynı hassasiyet ve özenle sürdürüleceğini vurguladı. Ardından söz alan eski Başhekim Prof. Dr. Türker Yardan, görev yaptığı süre zarfında pandeminin çetin koşullarını yaşadıklarını belirterek Özkan’a başarılar diledi.

AW423237 02 Ana Manşet

LAYIKIYLA İFA ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ

Yeni Başhekim Prof. Dr. Fatih Özkan ise teslim aldıkları görevi layıkıyla ifa etmeye çalışacaklarını kaydederek, şunları söyledi:

“Umarım bu bayrağı, bizden daha ileriye taşıyacak kişilere verme şansı yakalarız. Bizler Hakk’a, halka, doğruya ve adalete hizmet etme çabasında olacağız. Bundan sonraki süreci üniversitemiz, hastanemiz ve ilimiz için en verimli biçimde değerlendirmeye çalışacağız. Gecemizi ve gündüzümüzü, hastalar ve personelimiz için şartları daha iyiye taşıyabilmek adına değerlendirmek istiyoruz. Mevkiler gelip geçicidir, bizler aslen öğretim üyesiyiz. Türker Hocamdan da bundan sonra destek istediğimizde muhakkak alaka gösterecektir. Verdikleri hizmetler ve emeklerden ötürü Türker Hocam ve ekibine çok teşekkür ediyorum.”
Tören sonunda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep Sancak tarafından eski Başhekim Yardan ile yeni Başhekim Özkan’a çiçek takdim edildi.

AW423237 04 Ana Manşet

Başarılı bir geçmişe sahip olan Özkan daha önce Samsun Tabipler Odası Başkanlığı ve Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği ve OMÜ Rektör Başdanışmanlığı yapan Prof. Dr. Fatih Özkan, olarak da görev yapmıştı.

WhatsApp Image 2021 09 21 at 11.37.16 Ana Manşet

Prof. Dr. Fatih Özkan 

WhatsApp Image 2021 09 21 at 11.37.17 Ana Manşet

Prof. Dr. Türker Yardan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir