Samsun'da polisi alarma geçiren ihbar! Polis eve camdan girdi. Samsun'un Canik ilçesinde eşi tarafından 5 gündür eve alınmayan baba "Çocuklarımın hayatından endişe ediyorum" ihbarı yaptı, olay yerine gelen polis söz konusu eve camdan girerek iki çocuğu kurtardı.

Samsun'un Canik ilçesinde karısı tarafından 5 gündür eve alınmayan koca çocuklarının hayatından endişe duyduğunu belirterek polise şikayette bulundu. Şikayet üzerine polis eve camdan girdi.

Harekete geçen polis ekipleri 4. kattaki ikamete itfaiye merdiveni ile camdan girip çocukları babasına teslim etti, kadını ise tedavisi için hastaneye sevk etti.

Büyüklere Masallar 1.Bölüm 20 Mayıs Cuma Büyüklere Masallar 1.Bölüm 20 Mayıs Cuma

Olay, Samsun'un Canik ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir kişi karasının kendisini 5 gündür eve almadığını ve otelde kalmak zorunda olduğunu, evde bulunan 8 ve 6 yaşındaki 2 çocuğunun hayatından endişe ettiğini belirterek polise şikayette bulundu.

samsunda-polis-eve-camdan-girdi.jpg

Söz konusu eve giden polise kadının kapıyı açmaması üzerine itfaiyeden yardım istendi. 4. kattaki eve itfaiye merdiveni ile pencereden giren polis kapıyı açıp çocukları babasına teslim ederken, evde bulunan kadın ise tedavisi için ambulansla Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldü.