OLAY, KAZIMKARABEKİR MAHALLESİ'NDE MEYDANA GELDİ

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Kazımkarabekir Mahallesi'nde meydana geldi.

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Malatya'da incelemelerde bulundu AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Malatya'da incelemelerde bulundu

VATANDAŞLAR POLİS EKİPLERİNE HABER VERDİ

Edinilen bilgiye göre, kalacak yeri olmadığı ileri sürülen ve yeni yapılan Köseoğlu Camisi'nin altındaki kapalı boş alana yatak götürüp burada kalmaya başlayan İsa A.'dan (34) tedirgin olan vatandaşlar buradan gitmesini istedi. Caminin altını mesken tutan İsa A. için dün iki kez bulunduğu yere giden polis ekipleri kendisini burada kalmaması için uyardı.

UYARMAK İÇİN GİDEN POLİS MEMURUNU BIÇAKLADI

Bugün yine ihbar üzerine olay yerine giden İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları İsa A.'yı uyarıp bir daha buraya gelmemesini istedi. İsa A. görevli polis memuru Erdal T.'ye bıçakla saldırarak sol elinden yaraladı. Polis memuru Erdal T. de kendisini bıçaklayan İsa A.'yı tabancasıyla sağ bacağından vurarak yaraladı. Olay yerine ambulans ve takviye polis ekipleri sevk edildi. 

TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

Kaçma şüphesi olduğu için kelepçelenen İsa A. ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralı polis memuru Erdal T. de Gazi Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

AW789810_05

Haber Kaynak: Emre Öncel

Fotoğraf: İHA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.