Samsun'da Pankartlı Tepki, Geçidi Açtı! Samsun'un İlkadım İlçesi'nde Hançerli Mahallesi sakinlerinin yaya geçitlerinin kapatılması üzerine, 'Mustafa Demir'i kınıyoruz' yazılı pankartı asmasının ardından geçit kullanıma açıldı

Samsun'da İlkadım İlçesi'nde yıllardır karşıdan karşıya geçmek için kullandıkları yaya geçidinin kapatılmasına tepki gösteren mahalle sakinleri, kapatılan geçite Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i kınayan bir pankart astı. Pankartın asılmasından sonra teller sökülerek, yaya geçidi yeniden açıldı.

 

"MUSTAFA DEMİR'İ KINIYORUZ" Mahalle sakinleri yıllardır kullandıkları yaya geçidinin tel örgü ile kapatılmasından sonra sorunun çözümü için Büyükşehir Belediyesi'ne başvurdular. Defalarca isteklerini iletmelerine rağmen sonuç alamayan mahalle sakinleri yaya geçidinin bulunduğu yere, 'Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i kınıyoruz' yazılı pankart asarak, tepkilerini dile getirdi.

 

TEL ÖRGÜ KALDIRILDI

Mahalle sakinlerinin pankartlı tepkisinin ardından tel örgü kaldırarak, geçit yeniden kullanıma açıldı.

RA: Mahalle sakinlerinden Ömer Demir, Sebahattin İdil ve Muzaffer Yaşar vatandaşın yıllardır kullandığı, geçidin kapatılmasının doğru olmadığını söyledi.

Dilber BAHADIR, Umut Can EREN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.