doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Otomobil Dere Yatağına Uçtu! Ekipler Seferber Oldu

Samsun'da-Otomobil-Dere-Yatağına-Uçtu!-Ekipler-Seferber-Oldu1
Daha Fazla Göster

Samsun’da Otomobil Dere Yatağına Uçtu! Ekipler Seferber Oldu Samsun’da otomobilin dere yatağına uçtuğu ve 2 kişinin yaralandığı  trafik kazasında ekipler seferber oldu.

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde meydana gelen ve otomobilin dere yatağına uçtuğu kazada iki kişi yaralandı. Polis ve bekçiler bataklığa saplanan araçtaki yaralılar için seferber oldu.

Samsunda Otomobil Dere Yatagina Uctu Ekipler Seferber Oldu 2 scaled Ana Manşet

BATAKLIĞA SAPLANDI
İddiaya göre İlkadım ilçesi Kıran Mahallesi Otogar Kavşağı mevkinde gece yarısı meydana gelen olayda Hüseyin Ç. idaresindeki 34 HV 9516 plakalı otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu dere yatağına uçtu. Kazada otomobilde bulunan sürücü Hüseyin Ç. ve henüz ismi öğrenilemeyen yabancı uyruklu bir kadın hafif yaralandı. Ayrıca otomobilin dereye ulaşmadan bataklığa saplanması sularına kapılmasını engelledi.

Samsunda Otomobil Dere Yatagina Uctu Ekipler Seferber Oldu 4 scaled Ana Manşet

POLİS VE BEKÇİLER SEFERBER OLDU
Kazanın ardından olay yerine gelen cankurtaran ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi yaptı. Olay yerine gelen polisler de yaralıları dere yatağından yola çıkarılmasına yardımcı oldu. Üşüdüğünü ve montunun arabada kaldığını söyleyen sürücüye montunu bekçi dere yatağındaki arabadan alarak giydirdi.

Samsunda Otomobil Dere Yatagina Uctu Ekipler Seferber Oldu 3 scaled Ana Manşet

EKİPLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Hem kaza sonrası hem de kaza anında olay yerine gelen ekiplerin kendilerine çok yardımcı olduğunu ifade eden otomobil sürücüsü Hüseyin Ç, “Alt yoldan çıktım. Bir araba karşıdan ışıklarını yaktı. Gözümü alınca ben de aniden dere yatağına düştüm. Şu anda sağlık sorunumuz bulunmuyor. Araçta ben ve yanında çalışan bir kadın vardı. Onu almaya gelmiştim. Ayrıca bizimle ilgilenen ve montumuzu getiren ekiplere de teşekkür ederim” dedi.

Samsunda Otomobil Dere Yatagina Uctu Ekipler Seferber Oldu 5 scaled Ana Manşet

VİNÇLE ÇIKARILDI
Alkol metreye üfleyen ve alkol almadığı anlaşılan sürücü Hüseyin Ç., ardından yakınlarını arayarak kaza yaptığını haber verdi. Dere yatağına uçan otomobil, olay yerine çağrılan vinç ile düştüğü dere yatağından kaldırıldı.

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir