Samsun'un Çarşamba ilçesinde 13 gündür kayıp olan 10 yaşındaki otizmli kız çocuğu Emine Nur Ayhan'ın cesedi, Yeşilırmak'ta bulundu.

EMİNE NUR AYHAN 17 TEMMUZ'DA KAYBOLMUŞTU

Otizmli Emine Nur Ayhan için ailesinin 7 Temmuz'da yaptığı kayıp ihbarının ardından İl Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliğinde görevli dalgıç polisler, İl Jandarma Komutanlığı Su Altı Arama Kurtarma Timi, Samsun Büyükşehir Belediyesi itfaiye ve AFAD ekiplerinin başlattığı arama çalışmaları sonuçlandırıldı.

2022-2023 av sezonu ne zaman başlıyor? 2022-2023 av sezonu ne zaman başlıyor?

EMİNE NUR AYHAN'IN CESEDİ BULUNDU

Jandarma asayiş timleri, Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) istihbarat timleri, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin de İl Jandarma Komutanlığı komando timleri iz takip ve kadavra köpekleriyle katıldığı aramalarda, kayıp çocuğun cansız bedenine, kaybolduğu yerden 5 kilometre uzaklıktaki Yeşilırmak Nehri kenarındaki bataklıkta, kadavra köpeği yardımıyla ulaşıldı. Küçük kızın cesedi tabuta konulduktan sonra cenaze aracına nakledilip otopsi için Çarşamba Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

ÇARŞAMBA EMİNE NUR AYHAN

Çarşamba ilçesi Hacılıçay Mahallesi'nde 7 Temmuz Perşembe günü akşam saatlerinden bu yana haber alınamayan Emine Nur Ayhan'ın ailesinin ihbarı üzerine arama çalışması başlatılmıştı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.