doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Otel Odasında Şüpheli Ölüm!

samsunda-otel-odasinda-supheli-olum-0609
Daha Fazla Göster

Samsun’da Otel Odasında Şüpheli Ölüm! Samsun’da bir otelde kalan 78 yaşındaki bir kişi otel görevlisi tarafından odasında yerde hareketsiz bir şekilde yatar halde bulundu. Hayatını kaybettiği belirlenen yaşlı adamın ölümü şüpheli bulundu.

OTEL GÖREVLİSİ BULDU

Akşam saatlerinde İlkadım İlçesi, Kale Mahallesi , Meserret Sokak üzerinde bir otelde meydana gelen olay, edinilen bilgilere göre otel görevlisinin akşam saatlerinde kapı üzerlerinde anahtar kalıp kalmadığını
kontrol etmek için otelin 3. katına çıktığında ortaya çıktı. İddialara göre, dün gece saatlerinde otele müşteri olarak gelen 78 yaşındaki Remzi Güçlü’nün oda anahtarını resepsiyonda göremeyen otel görevlisi, anahtarın kapı üzerinde kalmış olabileceğini düşünerek yaşlı adamın kaldığı kata çıktı. Kapı üzerinde anahtar göremeyen otel görevlisi içeride kalan olup olmadığına bakmak için odaya girince yaşlı adamı yerde hareketsiz bir şekilde yatar halde gördü.

WhatsApp Image 2021 09 06 at 19.48.25 2 Ana Manşet

ÖLÜMÜ ŞÜPHELİ BULUNDU

Otel görevlilerinin polise durumu bildirmesi üzerine olay yerine resmi, sivil ve olay yeri inceleme ekipleri sevkedildi. Adli tabibin yaptığı ilk belirlemelere göre Güçlü’nün ölümü şüpheli ölüm olarak kayıtlara geçti.
Yaşlı adamın cenazesi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için cenaze aracıyla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

WhatsApp Image 2021 09 06 at 19.48.24 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 09 06 at 19.48.25 1 Ana Manşet

Emir Dursun Akar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir