doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Ortalığı Birbirine Kattılar!

Samsun'da-Ortalığı-Birbirine-Kattılar!
Daha Fazla Göster

Samsun’da Ortalığı Birbirine Kattılar!  Samsun’da bir grup asker uğurlama eğlencesinde yolu kapatıp oyun oynadı Bu durum sürücüle zor anlar yaşattı

Samsun’un Bafra İlçesi’nde asker uğurlama konvoyunda araçlarıyla yolu kapatarak oyun oynayan gençler, trafikteki vatandaşlara zor anlar yaşattı. Gençlerin yolu kapatarak oynama anları bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

AW451423 01 Asayiş

KONFETİLERLE OYNADILAR
İddiaya göre Bafra İlçesi Atatürk Bulvarı’nda akşam saatlerinde ilerleyen asker uğurlama konvoyunda gençler trafiği kesti. Otomobilden inen gençler, araçlarından çalan müzik eşliğinde bir süre oynadı. Araçların engeli nedeniyle trafik bir süre durdu. Müzik eşliğinde konfetilerle oynayan gençler daha sonra araçlarına binerek yolu trafiğe açtı. Bunun üzerine harekete geçen İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri yolu kesen gençleri yakalamak için yaptıkları çalışma sonunda araçların plakalarını tespit etti.

AW451423 02 Asayiş

 

CEZA KESİLDİ
Araç sürücüsü O.A. ve beraberinde yolu kapatarak oyun oynayanların B.A., N.A. ve O.Ç. olduğu belirlendi. İsimleri tespit edilen şahıslardan otomobil sürücüsü O.A.’ya ‘trafik’ yönünden 288 TL ve ‘başkalarının huzur ve sükununu bozacak şekilde gürültüye neden oldukları’ gerekçesiyle 5326 sayılı Kanun’un 36. maddesinden 204 TL idari para cezası uygulandı. Ayrıca diğer 3 kişiye de 5326 sayılı Kanun’un 36. maddesinden 204 TL idari para cezası yazıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir