doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Operasyon! 35 Gözaltı

Samsun'da-Büyük-Baskın!-35-Gözaltı
Daha Fazla Göster

Samsun’da Operasyon! 35 Gözaltı   Samsun’da İl Jandarma Komutanlığı’nın yaptığı operasyonlarda 35 kişi gözaltına alınırken çok sayıda materyale el konuldu.

Samsun’da İl Jandarma Komutanlığı ekipleri son 17 günde gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda toplam 35 kişiyi gözaltına alırken aramalarda 13 kilo 172 gram kubar esrar, 2 bin 814 kök kenevir bitkisi, 729 adet sentetik uyuşturucu ecza hap ve çeşitli maddeler ele geçirdi.

samsunda operasyon 32 gozalti 1 Asayiş

İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı İstihbarat Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Çarşamba, Vezirköprü, Canik, İlkadım, Havza, Terme, Ondokuzmayıs, Bafra ve Tekkeköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince son 17 gün içerisinde yapılan uyuşturucu madde operasyonunda 35 şüpheli şahıs gözaltına alınırken aramalarda ise 13 kilo 172 gram kubar esrar maddesi, 2 bin 814 kök kenevir bitkisi, 729 adet sentetik uyuşturucu ecza hap, 169 gram metamfetamin, 3 adet tabanca, 2 adet av tüfeği, 5 litre el yapımı votka, 4 litre el yapımı viski ve 3 adet 1 dolar para ele geçirdi. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler ifadeleri için komutanlıklara götürüldü.

Hakan AKGÜN

 

samsunda operasyon 32 gozalti 2 Asayiş samsunda operasyon 32 gozalti 3 Asayiş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir