Uzman Anahtar https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
5s dikey izo HRS Ajans

Samsun’da Okullar Tatil Mi?

featured

Samsun’da Okullar Tatil Mi? Öğrenci ve veliler ’23 Aralık Perşembe günü Samsun’da okullar tatil mi?’ sorusuna yanıt arıyor.

Samsun’da dün öğle saatlerinden sonra etkili olan kar yağışı sonrası veliler ve öğrenciler okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. 23 Aralık Perşembe günü okullara kar tatili var mı? Samsun Valiliği’nden açıklama yapıldı mı? İşte yanıtı

YANIT ARANIYOR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Karadeniz bölgesinde kar yağışının etkili olacağı duyurulmuştu. Günlerdir beklenen kar yağışı Samsun’a geldi. Merkez ve ilçelerde etkili olan kar yağışı yoğunluğunu özellikle yüksek kesimlerde gösterse de merkez de de hayatı olumsuz etkilediği görüldü. Bu arada özellikle sosyal medyadan Samsun’da okullar tatil olacak mı? Samsun Okul Kar Tatili Var mı? soruları sorulmaya başlandı.

AÇIKLAMA YAPILMADI

Şuana kadar Samsun Valiliği ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden tatil ile ilgili açıklama yapılmazken, veliler ise kara kara çocuklarını okula nasıl göndeririz düşüncesi içindeler. Resmi bir açıklama yapılırsa yine sayfamızdan sizlere duyuracağız.. (Saat 08:00 itibariyle resmi bir açıklama yapılmadı.)

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.