Samsun'da Öğrencilerin Hikayeleri Kitap Oldu! Samsun'da Tekkeköy İlkokulu'nun Twinning Projesi kapsamında ortakları ile yürüttüğü Bu Hikayede Biz de Varız etkinliği öğrencilerin yazdığı hikaye kitabı ile sona eriyor.

Twinning Projesi kapsamında üç farklı okuldan, beş öğretmen, yirmi sekiz öğrenciyle yürütülen etkinliğin sonunda, Tekkeköy İlkokulu öğrencileri kendi duygu ve düşüncülerini kelimelere dökerek kitap haline getirdi. 

Proje hakkında bilgi veren Tekkeköy İlkokulu Müdür Yardımcısı Raziye Aydın Demir, "Öğrencilerin kendilerine ait bir hikaye kitabı ortaya koymaları bizleri çok mutlu etti. Bu projeyle amacımız öğrencilerimizin kendini ifade etme becerileri kazanması, kendi hikayelerini oluşturması ve kültür aktarımıydı. Bu amaca ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve ortaya çıkan küçük ama değeri kelimelerle anlatılamayacak kadar muhteşem olan hikaye kitabının ortaya konulmasından çok memnunuz" dedi.

Samsun'da iş insanı Fatih Temiz'in anne acısı Samsun'da iş insanı Fatih Temiz'in anne acısı

Demir, ayrıca Twinning Projesi kapsamında öğrencilerin yazdığı hikaye kitabını tüm illere ulaştırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.