Samsun'da Bakan Mahmut Özer'i Gülümseten İstek! Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Samsun'da okul ziyareti sırasında gülümseten bir istekle karşılaştı. Öğrencilerin “Müzikten bırakıyorlar, sınıfta kalma olmasın" isteği herkesi güldürdü

AW577424_01.jpg

ÖĞRENCİLERİ YANINA ÇAĞIRDI

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Samsun’un Canik ilçesinde yeni yapılan Cahit Zarifoğlu İlkokulu'nun açılışını gerçekleştirdi. Bakanın ilkokula geleceğini duyan 8. sınıf öğrencileri de okula gelerek bahçede beklemeye koyuldu. Bakan Özer, okul binasından çıktığı esnada kendisini alkışlayan öğrencileri yanına çağırdı ve onlarla fotoğraf çektirdi.

AW577424_03.jpg

Samsun'da meclis itiraza ret kararı verdi Samsun'da meclis itiraza ret kararı verdi

"HEP SINIFTA KALIYORUZ"

Çekilen fotoğraf sonrası öğrenciler, Bakan Özer’e gülümseten isteklerini sıraladı. Öğrenciler, “Hocam müzikten bırakıyorlar. Sınıfta kalma olmasın. Hep sınıfta kalıyoruz. LGS kolay olsun" dedi. Bakan Özer de, “Derslerinize iyi çalışın, her şeyi başarırsınız” karşılığını verdi. Öğrencilerin istekleri Bakan Özer ve beraberindeki protokolü gülümsetti. Özer, çocukların isteklerini dinledikten sonra okuldan ayrıldı.

AW577424_08.jpg

ALKIŞLARLA UĞURLADILAR

Okul çıkışında da Bakan Özer’i alkışlarla uğurlayan ortaokul öğrencileri, daha sonra isteklerini basın mensuplarıyla da paylaştı. Öğrenciler isteklerini, “Sınıfta kalma olmasın. Beden 4 ders olsun. LGS kolay olsun” diye sıraladı. Bazı öğrenciler matematik, Türkçe ve İngilizce derslerinden şikâyet ederek, aldıkları notları söyledi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.