baskaynak https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Samsun’da Öğrenciler ‘İyi Ki Varsın Eren’i İzledi

featured

Samsun’da Öğrenciler ‘İyi Ki Varsın Eren’i İzledi Samsun’da CityMall AVM’de düzenlenen organizasyonda üniversite öğrencileri ellerinde Türk bayrakları ve ‘İyi Ki Varsın Eren’ pankartıyla “Kesişme: İyi Ki Varsın Eren” filmini izledi

AW511508 02 Foto Galeri
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim, Sosyal ve Kültürel Birimi tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Karadeniz Erkek Yurdu, Ali Fuat Başgil Erkek Yurdu ve Cemal Safi Kız Yurdu öğrencileri CityMall AVM sinema salonlarında Kesişme: İyi Ki Varsın Eren filmini izledi. Öğrenciler gösterimden önce ellerinde Türk bayrakları ve ‘İyi Ki Varsın Eren’ pankartıyla şehitleri andı. Film, üniversite öğrencilerine duygu dolu anlar yaşattı.

AW511508 01 Foto Galeri

Salonda konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdür İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Yurtta kalan öğrencilerimize milli duyguları kabartacak, bu vatanda bir çocuğun dahi neler yapabileceğini anlatan bu filmi; öğrencilerimizin de gönül dünyalarına dokunsun diye izletiyoruz. Yaşlarının önemi yok dolayısıyla bu vatan için çok şeyler yapabileceklerini onlara anlatalım diye Eğitim Şube Müdürlüğümüzle öğrencilerimizi buraya getirdik. Bu bağlamda katkılarından dolayı CityMall AVM Yönetim kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik’e çok teşekkür ederiz” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Öğrenciler

AW511508 04 Foto Galeri

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.