Samsun'da Öğrenci Servisi Kazası! Vatandaş Önlem İstiyor Samsun'da öğrenci servisinin devrilmesi sonucu meydana gelen kazada vatandaş, bölgede önlem alınmasını talep etti

Samsun'da öğrenci servisinin devrilmesiyle ilgili; olayın görgü tanığı Ali İhsan Öztürk isimli vatandaş, söz konusu bölgede sık sık kazaların meydana geldiğini ve önlem alınması gerektiğini söyledi.

Samsun'da Düğümü Bakan Murat Kurum Çözecek! Samsun'da Düğümü Bakan Murat Kurum Çözecek!

'SET VE IŞIK YOK'

Bölgede sık sık kazaların yaşandığını söyleyen Öztürk, "Buralarada set, ışık yok. Adam buradan 80-100 kilometre hızla geliyor. Sağdan çıkan da sağına soluna bakmadan karşıya geçiyor. Burada 3 set olsa kaza olmaz. Bir an önce set ya da ışık koyulsun. İlla ki burada insanların ölmesi mi gerekiyor? Tekkeköy'den buraya kadar bir tane ışık yok. Vatandaş karşıdan karşıya geçemiyor. Okullar burada. Öğrenci servisi çok var. Işık olsa bu kazalar olmaz" diye konuştu.

'YOLA BAKMIYORLAR'

Yaşanan kazayı gördüğünü öne süren Öztürk, "Servis aracı geliyordu. Tabi birbirlerine bakmadan yol onlarınmış gibi devam ediyor. Set olsa bu kazalar olmaz. En azından orada yavaşlayacaklar" ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.